Text Size
Неділя, вересня 20, 2020
Фукушіма (福島県)Фукушіма (福島県)

На прикінці минуло року я у складі знімальної групи німецького телеканалу ZDF побував у японський префектурі Фукушіма, постраждалої від аварії на АЕС Фукушіма-Даіічі. Близько двох тижнів ми їздили по різним містам, містечкам і селам и спілкувались з місцевими мешканцями, волонтерами-ліквідаторами, представниками влади і компанії TEPCO (компанія, який належить аварійна АЕС).

Після аварії на ЧАЕС у 1986 року, весь світ, як мантру став повторювати фразу: «Такого більше не повинно статись, ми не повинні такого допустити...»

Але це сталось знову і це буде повторюватись і ще не раз. Ми живемо у епоху розквіту техногенної цивілізації і за це треба платити. Аварія на АЕС Фукушіма-Даіічі яскраво показала, що ми не можемо застерегтись від подібних речей.  Але ми мусимо вміти з гідністю виходити з подібних ситуації.  Як ми бачимо, катастрофи і аварії не залежать від політичного устрою країни, географічного розташування чи менталітету місцевих жителів. Те що СССР пережив двадцять шість років тому, зіткнувшись з однією з найбільших в історії людства техногенних катастроф, зараз переживає Японія.

Фукушіма (福島県)Фукушіма (福島県)

Я розпочинаю цикл репортажів про Фукушіму в яких я буду викладати своє бачення ситуації і свої враження від цієї поїздки.

Перший репортаж з циклу: Ніхонмацу (二本松市). Префектура Фукушіма. День перший

Коментарі
Послуга лише для зареєстрованих користувачів!
Component by Compojoom