Text Size
Субота, листопада 28, 2020

ЗемляКинута в Копачах ІМР, або користь від Google Earth

Google Earth - дуже корисна річ. Завжди про це знав, але в черговий раз переконався - дуже корисна. Десь раз на місяць я відкриваю її у себе на компі в надїї побачити деталізовані фото Чорнобильської Зони (усієї зони, а не тільки її центральної частини). Поки-що потужна мега корпорація Google ігнорує мої потреби і мені лишається, або закривати прогу до наступного разу, або у тисячний раз роздивлятись те що є. Ось у такий черговий раз, коли між «закрити прогу» і «подивитись на те що є», я обрав останнє, мій погляд впав не околиці села Копачі (того самого закопаного, що знаходиться на відстані близько 3 км від ЧАЕС). А це що таке?.. Так це ж ІМР!

Невеличка розмита пляма, фактично цятка на фото, але я був переконаний - це кинута ІМР (інженерна машина розгородження, «мимра»). Звичайно це не були голоси в моїй голові, або несподіванне осяяння (я просто знаю як виглядає така штука, навіть якщо це лише пара пікселів на поганому цифровому фото). Ніякого дива, лише спостережливість (хто ще зможе мене так похвалити, як я сам :). Для закріпленя свого успіху, залишалось тільки з'їздити у Зону і переконатись на місці. Все ж такі близько 3,271 % сумнівів в мене ще лишалось. До того ж гуугловські фото ЧЗВ аж ніяк не можуть похвалитись свіжистю (в кращому випадку їм вже по років вісім), так що нема гарантії, що ця ІМР там до сих пір стоїть. Одже треба їхати.

Чорнобиль. Подвір'я ЧІІ (Чорнобиль Інтер Інформ). Невпевнено пригріває весняне сонце, а по подвір'ю за очманілими чорнобильськими кішками носяться не меньш очманілі чорнобильські коти... Весна!

- Юрка, поїхали в Копачі. Я тобі покажу ІМР, яку я знайшов через Google Earth.

- Через Google Earth?! В Копачах? Так хіба там щось видно?

- Поїхали, побачиш!

Ми з Юрою Татарчуком прямуємо у "десятку".

- Тут звертай, тепер ще раз, тепер ще трохи прямо, все, стоп. Ось тут за цією хатою за метрів сто вона і стоїть.

Ми виходимо з машини і заходимо за ріг будинку... Так це мій маленькій тріумф! Ось вона!

Кинута ІМР біля села КопачіКинута ІМР біля села Копачі

Це напевно сама нещаслива з усіх «чорнобильских» ІМРів, більш за все розбарахолена (з неї навіть позрізали бронелисти, про демонтований двигун, зняті гусеніці і котки я просто мовчу), але це все одно Моя ІМР! Випадково побачена, як розмита цятка, на знімках Google Earth в полі біля закопаного села Копачі, в трьох кілометрах від ЧАЕС.

Координати не викладаю. Це було б занадто легко. Спробуйте знайти її самі (я ж якось знайшов :)


Коментарі
ІМР
Дімон 2010-06-08 09:48:58

де хоч приблизно село копачі,я його в гугл ерч неможу найти((
KRANZ 2010-06-09 13:22:55

Знайдіть на Google Earth градирню 5, 6 блоку (така помітна кругла штука на острові біля става-охолоджувача) і опускайтесь униз по мапі, на південь приблизно 3 км. Ось там і було село Копачі.
ІМР
Дімон 2010-06-12 17:46:03

Так,дякую я знайшов,але як можна помітити на Google Earth Pro цей обєкт??може я знайшов не копачі подивіться я зробив снімок http://...............
Молодець!
KRANZ 2010-06-13 20:04:15

Так, ти його знайшов. В цілях "секретності" я видалив твоє посилання :). Нехай тепер інші його пошукають :)
ІМР
Дімон 2010-06-13 15:06:42

:)
Микита 2011-10-02 16:45:33

Пошукаю)
Послуга лише для зареєстрованих користувачів!
Component by Compojoom