Text Size
Субота, листопада 28, 2020

ПривидиШукачі привидів

Вже майже минув рік, з того дня, як у Чорнобильській Зоні висадився десант однієї відомої американської телекомпанії - десант досвічених шукачів привидів. Я спочатку досить скептично поставився до цієї затії (я просто не знав що маю справу з професіоналами). Ну і потім, як їх шукати, цих привидів? Гадаю, я не порушу ніяких авторських прав і ці відважні хлопці і дівчата не образяться на мене, що я розкриваю їх професійні секрети... Я вам розкажу як шукати привидів. Головний секрет у тому, що, насправді треба зробити так, щоб не ви їх шукали, а навпаки, щоб привиди самі шукали вас. Зацікавте їх, приверніть їхню увагу, і вони самі до вас прийдуть.

По перше, необхідно нарядитись в щось чудернацьке и в той-же час суворе. Наприклад у армійський костюм химзахисту. Подруге на голову потрібно надіти щось не менш серйозне. Наприклад протигаз, маску колишнього американського президента Ніксона або плюшеву голову Hello Kitty (панорамна маска від 3М також підійде, але з ряду запропонованих, це самий слабкий варіант).

ПривидиПривиди

Але не думайте, що чудернацького вбрання буде достатньо. Це було б занадто просто. Далі ви повинні хаотично бігати (де саме - неважливо. Привиди є скрізь, так що можете бігати, хоч в себе в дома, хоч по міському парку, або супермаркету). Наші американські сміливці вибрали місце для «побігати» - Прип'ять.

ПривидиШукачі привидів

 

ПривидиПривиди

Але і це ще не все. Просто так бігати кожен може. Врешті ж бігають люди, на стадіонах, чи там по лісах кросс, але ніяких привидів не бачать. Ось ми і підходимо до ключового моменту. І так ви вже нарядились у дивний одяг, вже натягли на голову якусь маску, тепер починайте бігати і тут (Увага!) ви робите максимально круглі очі і голосно кричите: О МАЙ ГАД! Ось тут привиди і повалять вам на зустріч (що врешті і сталось у місті Прип'ять одного весняного вечора майже рік по тому).


Коментарі
Посмішечку...
Дмитро 2010-04-06 04:51:27

Євген, вони серйозно цим займалися? Мисливці за привидами в ОЗК :) І як довго ця операція продовжувалася?
KRANZ 2010-04-06 08:15:04

Звичайно серйозно! В них же робота така. Їздять по всьому світі, роблять круглі очі, кричать ОМГ и знімають відео. Тривало все це 2 дні, з них безпосередньо у Прип'яті і в ОЗК близько 8 годин.
Привиди
Дімон 2010-06-10 20:41:19

хахаха якби я там тоді був,і незнав що це за люди,і чим вони займаються,то я би подумав,що вони привиди)))
хоббі
Юля 2012-05-18 20:43:17

Я завжди мріяла про таку роботу.Я з дитинства захоплююся привидами.
Катя 2012-05-25 12:30:34

Спасибо за великолепную информацию. Теперь я знаю, как искать привидение. Я охотник на призраков. Обращайся: 066-969-63-69. Я разкажу тебе всё, что мне известно.
Євген 2012-11-04 01:32:51

Неможуповірити
Послуга лише для зареєстрованих користувачів!
Component by Compojoom