Text Size
Субота, листопада 28, 2020

Прип'ятьДослідник льодовику Жан-Ф.Д.

Ні для кого не є секретом, що місто Прип'ять розташовано на льодовику. Сотні років таємна міжнародна організація «Орден Іллюмінатів» ретельно стежила за його станом, своєчасно шпаклюючи невелички тріщини, що час від часу з'являлись на поверхні льодовика. Але глобальне потепління внесло свої коррективи. Проблему вже не вдастся приховати і те що сотні років було справою вузького кола людей з Ордену, сьогодні стає справою всієї України, а може і всього людства. Останнє дослідження стану Прип'ятського льодовику не залишає надії: Планова щорічна експедиція членів Ордену Іллюмінатів визначила стан льодовику як «загрозливий».

Тріщини збільшуються... Якщо подібна динаміка збережеться, це призведе до порушення цілісності льодовика, його руйнуванню, та, в кінцевому підсумку змиванню міста Прип'ять у ріку Прип'ять. А враховучи, що ріка впадає у Києвське море виникає закономірне питання: чи витримає гребля києвської ГАЕС, коли на неї насуне місто Прип'ять, знесене зі свого місця? Що буде з містом Києвом?!

Мені пощастило взяти участь у щорічному плановому огляді Прип'ятського льодовика членами Ордену Іллюмінатів (Illuminatus major Жан-Ф.Д. та Insinuat Серж Ф.).

Прип'ятьський льодовикПрип'ятьський льодовик

На фото добре видно велики тріщини на поверхні льодовика.

Прип'ятьський льодовикПрип'ятьський льодовик

Член Ордену Іллюмінатів, Illuminatus major Жан-Ф.Д. досліджує тріщини льодовика.

Жан-Ф.Д.Прип'ятьський льодовик

Член Ордену Іллюмінатів, Insinuat Серж Ф. Вибирає місце для пробного буріння шахти.

Серж Ф.Прип'ятьський льодовик

Після пробурення свердловини Серж Ф. опуститься у шахту у цьому батискафі для дослідження льодовика. Цей батискаф - стара реліквія Ордену Іллюмінатів. Артефакт спроектований Леонардо да Винчи, виготовлений і подарований Ордену, почесним членом Ордену капітаном Немо. І хоча йому вже більше сотні років, він все ще на ходу!

БатискафПрип'ятьський льодовик

Попереджаю всіх людей з відсутнім почуттям гумору і з перебільшенною довірою до ЗМІ, все написане у данній статті вигадане від першого до останнього слова.

Ваш KRANZ


Коментарі
hovaysya
sea 2010-03-11 15:33:12

Илюминаты, как всегда не договаривают! Ведь их цель сместить Париж ближе к пупу Земли, который, как известно находится в месте, где расположен Киев. Первым шагом после замены Киева Припятью, будет сдвинуть Париж к Варшаве, Варшаву к Минску, а Минск на место Припяти. Потом они опять все заморозят!
KRANZ 2010-03-11 17:32:49

Ага! Тобто у кінці цієї складної комбінації, Париж опинится на місці Києва, а... Варшава, Мінськ, Прип'ять і Київ насунуть на ДніпроГЕСівську греблю. Наврядчи вона витримає такий тиск. Знесуть греблю і опиняться у Чорномоу Морі. Є про що подумати...
йоптовати
holub 2010-03-11 20:30:08

хехе
Кріса 2010-03-12 00:14:33

шото батискаф выглядит уныло. Кагбе не затонул.
Легіонер 2011-05-17 18:25:14

Народ,покайтесь! скоро 2012 рік. танення припятського льодовика є лише однією з ланок загального потепління! шкода, що ілюмінати недогледіли цих чортових інопланетних(скоріш за все меркурійський) гадів з їх термодеструктивними лазерами!Процес цей вже не зупинити, лишається тільки покаятись і молитись!
Хм...
KRANZ 2011-06-25 01:15:12

Я не впевнений, відносно меркурійських Гадів. Більше схиляюсь, що то справа вогсферських Вогонів.
Мозок дав тріщину
Егор 2012-04-13 16:07:08

Бросайте курить всякую дрянь, это не наши традиции. Если мозг дал трещину, и наступил депресняк лучше полорушку домашней самогоночки. Рекомендую. Сростется.
KRANZ 2012-04-13 20:01:03

Палю "Приму-Люкс", розумію, що гидота, але на кубинськи сигари грошей бракує. Депресняк, дякуючи святому Плутонію, мене обминає. Самогоночка... Гарна пропозиція, але тільки у гарній компанії... Ось у баби Гані в Куповатому, така самогоночка, та під капусточку квашену... Щось я відійшов від теми. Повернемось до Ордену Іллюмінатів.
Noname 2012-09-27 17:06:00

Аххах)) вот же фантазер)
Послуга лише для зареєстрованих користувачів!
Component by Compojoom